Myjnia stacjonarna bezdotykowa KOMA

myjnie samochodowe Radzyń Podlaski Auto-Serwis KOMA.

Wiedząc jak ważny dla każdego kierowcy jest czysty samochód zainstalowaliśmy całodobową bezdotykową nowoczesną myjnię samochodową renomowanej firmy:

bkf myjnie ikona KOMA Auto-Serwis Radzyń Podlaski.

Zapewniamy najwyższej jakości chemię, bezpieczną dla lakieru Twojego wozu, jednocześnie bezlitosną dla wszelkich zabrudzeń, nalotów, owadów.

Dodatkowo gorący wosk pogłąbi kolor lakieru Twojego samochodu, błyskawicznie odprowadzi wodę z jego powierzni, skutecznie zabezpieczy przed wilgocią oraz wydłuży proces ponownego zabrudzenia, utrudniając zanieczyszczeniom trwałe przystawanie do powierzni lakieru, wrzeranie się w niego przez co ponowne mycie będzie krótsze i jeszcze efektywniejsze...BKF Precise Dosing System (BKF PDS) 

System precyzyjnego dozowania chemii, opierający się na pompach dozujących, odmierzających dawkę chemii na podstawie objętości przepompowanej wody. Dzięki temu uzyskujemy niespotykaną do tej pory w myjniach precyzję dozowania niezależnie od ciśnienia w sieci wodociągowej i ilości równocześnie myjących stanowisk, co z kolei przełada się na jakość mycia. Pompy te są napędzane przepływającą przez nie wodą , co wpływa na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Myjka samochodowa Radzyń podlaski KOMA Auto-Serwis.


BKF Clean Water System (BKF CWS)

Unikalny system oczyszczania wody oparty dwukolumnowym zmiękczaczu oraz odwróconej osmozie, zaprojektowany specjalnie pod potrzeby naszego urządzenia. Proces ten pozwala na ponowne wykorzystanie cieków powstałych w trakcie tworzenia wody osmotycznej. Sterowanie tym systemem jest zintegrowane z całą myjnią i odbywa się za pomocą komputera z panelem dotykowym.

Myjnia bezdotykowa Radzyń Podlaski Auto-Serwis KOMA.


BKF Control Panel (BKF CP)

System zarządzania myjnią oparty o super nowoczesny komputer przemysłowy B&R Automation. Autorskie oprogramowanie BKF Myjnie umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu ciekłokrystalicznego dotykowego wyświetlacza 5,7". System wyposażony jest w autodiagnostyką , gradację poziomów dostępów do poszczególnych funkcji, ochronę hasłem, możliwość zmiany ustawień myjni, zmiany cen poszczególnych programów i wiele innych zaawansowanych funkcji.

Myjnia KOMA Radzyń Podlaski.


BKF Net Control (BKF NC)

System nadzoru urządzenia przez Internet. Pozwala on na podgląd wszystkich kluczowych dla działania myjni parametrów. BKF Net Control jest automatycznym nadzorcą, który wysyła maile z informacją o przeglądzie, awarii, wysyła dane statystyczne, wielko obrotów na myjni z rozłożeniem na godziny, pozwala zmienia ustawienia myjni przez Internet. System ten daje możliwo zarządzania myjnią lub całą siecią myjni z komputera lub nawet telefonu komórkowego.

KOMA Auto-Serwis Radzyń Podlaski

Panel Klienta BKF Myjnie

  • Ułatwienie analizy obrotów na myjni i zarządzania cenami usługi dzięki łatwemu dostępowi do statystyk z poziomu strony www.
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy na temat biznesu myjni korzystając z dostępu do bazy artykułów o myjniach.
  • Pełna kontrola nad serwisem dzięki dostępowi do historii przeglądów i napraw.
  • Możliwość zarządzania myjnią za pomocą zdalnego dostępu do sterownika myjni.
  • Poprawienie komunikacji z serwisem za pomocą systemu zgłaszanie usterek przez internet.
  • Szybkie diagnozowanie usterek bazujące na zdalnej diagnostyce.


Myjnia najtaniej Radzyń Podlaski KOMA Auto-Serwis.

Mobilna myjnia samochodowa KOMA

Jesteśmy pierwszą w Radzyniu Podlaskim mobilną myjnią samochodową. Świadczymy szeroką gamę profesjonalnych usług mycia i pielęgnacji samochodów z dojazdem do klienta. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm. Nasza firma powstała z myślą o klientach ceniących własny czas, wysoką jakość usług. Teraz to Ty możesz zdecydować kiedy i gdzie chcesz umyć swoje auto, oszczędzając przy tym to co dziś najcenniejsze, WŁASNY CZAS, jednocześnie dbając o środowisko.

Cennik usług:

- Mycie autobusu turystycznego z zewnątrz -  350,00 zł*

- Sprzątanie autobusu turystycznego w wewnątrz -  450,00 zł*

- Pranie tapicerki w autobusie turystycznym -  1000,00 zł*

- Mycie busa z zewnątrz -  70,00 zł*

- Sprzątanie busa w wewnątrz osobowy/przewozowy -  90,00 zł*

- Sprzątanie busa w wewnątrz dostawczy -  55,00 zł*

- Mycie paki busa dostawczego -  40,00 zł*

- Mycie samochodu ciężarowego pow. 3,5t. -  200,00 zł*

- Sprzątanie samochodu ciężarowego pow. 3,5t. -  350,00 zł*

* Wszystkie kwoty netto, w przypadku chęci otrzymania faktury VAT do ceny należy doliczyć 23% podatku.

Rabat 10% – dla stałych klientów

Rabat 15% – przy zamówieniu mycia co najmniej dwóch aut