Warsztat samochodowy KOMA

Wymiana rozrządu KOMA Auto-Serwis Radzyń Podlaski.

Witaj na stronie Stacji Szybkiej Obsługi Pojazdów KOMA

KOMA to serwis samochodów z wieloletnią tradycją, wykwalifikowaną kadrą mechaników i profesjonalnym zapleczem narzędziowym. Mieścimy się w Radzyniu Podlaskim. W zakładce Kontakt znajduje się bardzo łatwy lokalizator!

Nie martw się o niezbędne części do wykonania przeglądu czy naprawy. Na miejscu posiadamy kompleksowo zaopatrzony sklep w którym w stałej ofercie posiadamy od ręki tysiące części zamiennych oryginalnych i zamienników do 80% współczesnych aut oraz wszelkie materiały eksploatacyjne od producentów budżetowych po sprawdzone, wiodące marki. W sytuacji gdy części nie mamy na stanie nasi kurierzy dowożą ją do nas nawet tego samego dnia. U nas nie zostaniesz odesłany z kwitkiem z powodu braku części zamiennej do Twojego auta.Oferujemy usługi 

w zakresie kompleksowej mechaniki samochodowej:

  • naprawy silników,
  • naprawy skrzyń biegów,
  • wymiany rozrządu,
  • wymiany zawieszenia,
  • naprawy układów hamulcowych,
  • pełnej diagnostyki komputerowej.


Mechanik Radzyń Podlaski.

Warsztat samochodowy Radzyń Podlaski.To co nas dodatkowo wyróżnia, to cztery indywidualne linie naprawcze. Samochód pozostawiony u nas praktycznie od razu trafia w ręce wykwalifikowanego mechanika, co skraca czas oczekiwania do koniecznego minimum.

Hamulce naprawa Radzyń Podlaski.


Dla aut flotowych jesteśmy w stanie zaoferować korzystne rabaty na zakupione części i usługę.


KOMA Auto-Serwis Radzyń Podlaski.

Do Państwa dyspozycji poczekalnia w Biurze Obsługi Klienta z prasą i kawą.... i jak widać towarzystwem